Проректор з науки, міжнародних зв’язків та інклюзивної освіти

Сохацький Федір Миколайович –
доктор фізико-математичних наук, доцент

Народився 1956 року в с.Чуків Немирівського району Вінницької області.

Має три вищих освіти:
математичну – Вінницький державний педагогічний інститут (1978 р.), аспірантура при Інституті математики АН Молдавської РСР (1985р.), докторантура при Київському університеті імені Тараса Шевченка (1995 р.);
управлінську – Українська Академія державного управління при Президентові України (2000 р.);
економічну – Вінницький фінансово-економічний університет (2006 р.).

Постійно керує науковою роботою студентів. Низка результатів, отриманих разом зі студентами, опубліковані у міжнародних математичних журналах. Під керівництвом Сохацького Ф.М. захищено три дисертації на звання кандидата фізико-математичних наук: О.Ю. Кирнасовський (2000), Р.Ф. Коваль (2006), О.В. Юревич (2006).

На даний час під керівництвом Сохацького Ф.М. над науковою роботою працюють Фриз І.В., Шелепало (Крайнічук) Г.В., асистенти кафедри інформаційних технологій нашого інституту. Сохацький Ф.М. узяв участь у понад 35 міжнародних конференціях з алгебри, логіки, дискретної математики, топології, багатозначної логіки, які проходили в таких країнах, як Росія (Москва, Новосибірськ, Барнаул), Білорусь (Мінськ, Гомель), Україна (Київ, Вінниця, Львів, Одеса, Луганськ, Харків, Суми), Молдова (Кишинів), Придністровська республіка (Тирасполь), Азербайджан (Баку), Польща (Варшава), Чехія (Прага), Угорщина (Сегед), Іспанія (Сант’яго де Компостела) тощо. Ним опубліковано понад 70 наукових праць у різних країнах світу.