Програма Вищої лінгвістичної школи у Ченстохові (Польща)

Програма подвійного диплому Вищої лінгвістичної школи у Ченстохові (Республіка Польща) і Вінницького інституту Університету «Україна»

Презентація ПРОЕКТУ ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ Вищої лінгвістичної школи у Ченстохові (Республіка Польща) і Вінницького інституту Університету «Україна»

Вияви бажання взяти участь у Програмі можна, заповнивши анкету:

Після заповнення натисніть “Готово”.

Про програму:

Враховуючи інтереси і потреби української студентської молоді, наш інститут організував співробітництво з Вищою лінгвістичною школою у Ченстохові (Республіка Польща) та Корпорацією “Українсько-польський центр академічних обмінів” (Україна). Дана Корпорація буде забезпечувати документально-організаційну та візову підтримку для учасників.

Основною перевагою даного договору є забезпечення студентам нашого інституту можливості паралельного навчання у Вищій лінгвістичній школі у Ченстохові та отримання додаткового диплому (другого) Республіки Польща.

Також навчальні заклади у рамках співпраці домовились про:

• академічні обміни працівників, перепідготовку та підвищення кваліфікації сторін;
  • організацію спільних наукових, навчальних, методичних досліджень та їх публікацію;
  • проведення спільних семінарів, конференцій..

Тривалість навчання у Польщі: бакалаврат – 3 роки, магістратура – 2 роки.

Вища лінгвістична школа у Ченстохові є лідером у Польщі по впровадженню у навчальний процес інноваційних технологій (on-line студій). Інтенсивному використанню інформаційних технологій сприяє тісна співпраця з іншими потужними європейськими університетами Великобританії, Німеччини, Італії.

Докладніше: http://www.wsl.edu.pl/english-version/

Вимоги та переваги для студентів Вінницького соціально-економічного інституту, які хочуть отримати 2 дипломи:

• наявність мінімум 5 бажаючих з однієї спеціальності;
  • знання польської мови на рівні, достатньому для відвідування занять у Польщі;
  • оплатити за навчання у Польщі (вартість за рік становить 300 );
  • можливість подавати заявки на гранти від Євросоюзу, будучи польськими студентами;
  • проходження практики за базовою спеціальністю.

Ліквідувати різницю в навчальних планах можна дистанційно та в режимі Зимової (тривалість – 1 тиждень у січні, орієнтовні витрати – 120 ) та Літньої (тривалість – 2 тижні в липні, орієнтовні витрати – 240 ) шкіл у Польщі. Під час проведення шкіл студенти матимуть можливість навчатись, проживати, харчуватись, активно проводити відпочинок (пізнавальні екскурсії, концерти…).

Зазначимо, що можливість отримати подвійний диплом матимуть студенти Вінницького соціально-економічного інституту практично з усіх спеціальностей – окрім Вищої лінгвістичної школи у Ченстохові, що виступає основним координатором з польської сторони, до співпраці долучаються й інші навчальні заклади – Краківська Вища школа економіки та інформатики (фізико-математичні спеціальності), Ченстоховська політехніка (технологічна освіта). Студентам зі спеціальностей, які не представлені у даних ВНЗ, найближчим часом планується надати таку ж можливість через заклади Кракова та Вроцлава.