Не втрачайте можливості стати успішними

Коли я була студенткою, я мріяла про можливість поїхати вчитися за кордон.

Для цього я багато працювала, вчила іноземні мови, шукала можливості для стажування і використовувала всі шанси.

Зараз молодь має набагато більше можливостей, аніж ми 20 років тому.

Світ кожного дня надає все більше можливостей. Просто хтось ними користується, а хтось проходить повз.

Відтоді як я очолила інститут, я намагаюсь робити все можливе, щоб і студенти, і викладачі знали про можливості навчання, стажування, практики за кордоном та використовували такі можливості.

Я переконана, що чим більше у нас буде успішних в Україні людей, тим швидше наша країна стане успішною.

Тому я щиро рада, що сьогодні для студентів та науково-педагогічних працівників у стінах Університету «Україна» відбувся семінар із написання грантових проектів у рамках програми Erasmus+.

Директорка національного офісу Erasmus+ Світлана Шитікова провела детальний інструктаж про те, як писати гранти Erasmus+; як виглядає покрокова інструкція; як зробити так, щоб грантова заявка була успішною.

Дякуємо офісу Erasmus+ за цікавий семінар-тренінг. Переконана, що для багатьох сьогоднішній захід стане переломним у житті і відкриє нові можливості.

Ганна Давиденко