Кафедра соціальної роботи

Гордєєва О. – головний спеціаліст Пенсійного фонду смт. Муровані Курилівці. Навчалась на «відмінно», співпрацює з Університетом «Україна», бере участь у рекламних кампаніях університету, виступає по телебаченню.

Домченко Наталія Василівна – закінчила ВСЕІ Університету «Україна» у 2006 році за спеціальністю «Соціальна робота» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», працює методистом з навчальної роботи навчально-виховного та методичного відділу Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна».

 

 

 

Кабанець Л. – заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ладижинського міського центру зайнятості. Навчалась на «відмінно» і «добре», співпрацює з Університетом «Україна», бере участь у рекламних кампаніях університету.

Кирисина Інна Анатоліївна – закінчила ВСЕІ Університету «Україна» у 2005 році за спеціальністю «Соціальна робота» освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», працює лаборантом кафедри фізичної реабілітації Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна».

 

Кифенко Вікторія Володимирівна – закінчила ВСЕІ Університету «Україна» у 2010 році за спеціальністю «Соціальна робота» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», працює практичним психологом у Монастирищенському спортивному ліцеї.

 

 

 

Куліковська Валерія Михайлівна – закінчила ВСЕІ Університету «Україна» у 2006 році за спеціальністю «Соціальна робота» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», працює соціальним педагогом у Немирівській школа-інтернат для дітей-сиріт.

 

 

 

Максимлюк Світлана Андріївна – закінчила ВСЕІ Університету «Україна» у 2006 році за спеціальністю «Соціальна робота» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», працює лаборантом на кафедрі соціальної роботи Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна».

 

 

 

Патраманська Л. – практичний психолог Центру реабілітації інвалідів «Поділля». Навчалась на «відмінно» і «добре», співпрацює з Університетом «Україна», бере участь у рекламних кампаніях університету.

Савлюк Олена Миколаївна – методист факультету економіки і підприємництва ВСЕІ Університету «Україна». Навчалась на «відмінно» і «добре» завдяки індивідуальному підходу по відношенню до неї викладачів, працює над собою, займається самоосвітою, бере активну участь у розбудові університету.

Тулей Ірина Анатоліївна – із відзнакою закінчила ВСЕІ Університету «Україна» у 2006 році за спеціальністю «Соціальна робота» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», працює завідувачем психолого-медико-педагогічної консультації в Управлінні освіти Могилів-Подільської міської ради.

 

 

Штельмах І. – головний спеціаліст Пенсійного фонду Ленінського району м. Вінниці. Навчалась на «відмінно» і «добре», співпрацює з Університетом «Україна», бере участь у рекламних кампаніях університету.

Юрій Надія Володимирівна – із відзнакою закінчила ВСЕІ Університету «Україна» у 2006 році за спеціальністю «Соціальна робота» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», працює фахівцем із соціальної роботи у Томашпільському територіальному центрі по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян.