Кафедра економіки та менеджменту

Ісаков Дмитро Леонідович – закінчив ВСЕІ Університету “Україна” у 2011 році, спеціальність “Фінанси” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”, працює приватним підприємцем на Авторинку “Сатурн”.

Козончук Наталія Володимирівна – закінчила: ВСЕІ Університету «Україна» у 2008 році, спеціальність «Облік і аудит», кваліфікація: магістр з обліку та аудиту. Бухгалтер ТОВ «Фірма Бранд Сервіс» м. Вінниця. Обсяг наукових праць: 5.

Орлик Іван Олександрович закінчив ВСЕІ Університету «Україна» у 2010 році за спеціальністю «Менеджмент організацій» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Працює менеджером по роботі з клієнтами (торговий представник компанії ПіДжіТрейд – офіційний дистриб’ютор компанії Проктер енд Гембл в Україні (Одеса).

Примчук Олег Петрович закінчив ВСЕІ Університету «Україна» у 2010 році за спеціальністю «Менеджмент організацій» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Працює операційним менеджером сокового цеху ТОВ «Аграна Фрут Україна» (Вінниця) – одного з найбільших східноєвропейських виробників високоякісних концентрованих соків, пюре та фруктових наповнювачів.

Савіцька Валентина Миколаївна – закінчила ВСЕІ Університету “Україна” у 2011 році, спеціальність “Облік і аудит” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліст”, працює головним бухгалтером у Піщанській міській раді.

Семко Інна Анатоліївна – закінчила ВСЕІ Університету “Україна” у 2011 році, спеціальність “Облік і аудит” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліст”, працює головним спеціалістом в управлінні державного казначейства у Шаргородському районі.

Старуха Юрій Олександрович закінчив ВСЕІ Університету «Україна» у 2010 році за спеціальністю «Менеджмент організацій» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Працює менеджером у ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (Вінницька філія), що є провідною українською компанією з роздрібної реалізації пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО».

Сухеняк Кристина Богданівна закінчила ВСЕІ Університету «Україна» у 2011 році за спеціальністю «Менеджмент організацій» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Працює економістом в АТ «Дельта Банк» (Вінницьке відділення).

Терлецький Пилип Геннадійович – закінчив ВСЕІ Університету “Україна” у 2010 році, спеціальність “Фінанси” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”, працює начальником відділу фінансового контролю у ТОВ ПК “Зоря Поділля” м. Гайсин.

Тополевська Оксана Василівна – аспірант, старший викладач кафедри економіки та менеджменту. Заступник декана факультету економіки і підприємництва, аспірантка Луцького національного технічного університету.Закінчила ВСЕІ Університету «Україна» у 2008 році, спеціальність «Менеджмент організацій», кваліфікація: магістр з менеджменту організацій. Викладає лекційні і практичні заняття з дисциплін: «Управління персоналом», «Організація праці менеджера», «Основи кадрового менеджменту», «Економіка праці та соціально-трудові відносини», «ДРЕ», «Основи підприємницької діяльності», «Менеджмент та маркетинг у сфері соціального захисту», «Менеджмент соціальної роботи». Обсяг наукових праць: 6.

Щербаківський Геннадій Георгійович – закінчив ВСЕІ Університету “Україна” у 2011 році, спеціальність “Фінанси” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”, працює фінансистом Жмеринської філії “Експрес-Банку”.