Кабінет дефектолога

Кабінет вчителя-дефектолога створений для розвитку та корекції порушень слухової та мовленнєвої функції, когнітивних процесів, збагачення словника, розвитку зв’язного мовлення, а також формування навчальних знань, умінь і навичок студентів із вадами слуху. Це спеціально обладнаний кабінет для проведення діагностичної, корекційно-розвивальної та консультативної роботи фахівця (сурдопедагога Ляшкової Наталії Олександрівни).

Кабінет має три функціональні зони.

І зона кабінету обладнана робочим столом та спеціальним інструментарієм для корекції слухо-мовленнєвої функції.

ІІ зона містить комп’ютерний комплекс із корекційно-розвивальною програмою «Живий звук». Це комп’ютеризовані робочі місця для проведення корекційної роботи. Кожне комп’ютерне місце обладнане ноутбуком із корекційно-розвивальною програмою «Живий звук», акустичною системою, стереогарнітурою, комплектом мікрофонів та веб-камерою.

Комп’ютер для студента забезпечує прийом та передачу інформації між студентом і дефектологом під час індивідуальних та групових занять із застосуванням мережі Інтернет.

Акустична система застосовується для прослуховування звукових сигналів, що створені програмним забезпеченням, зразків мовлення педагога та студента, а також сигналів, які передані з використанням мережі Інтернет.

Стереогарнітура застосовується для роботи зі студентом із використанням ПЗ у режимах, що мають ризик створення акустичного зворотного зв’язку, коли необхідно акустично маскувати голос студента.

Комплект мікрофонів застосовується для введення в комп’ютер звукової інформації: мовлення, вокалізації, співу.

Веб-камера використовується для введення зображення в комп’ютер.

ІІІ зона – це методична зона, яка обладнана спеціально підібраними виданнями книг, посібників, журналів та робочим місцем вчителя-дефектолога.

ГРАФІК РОБОТИ

  • ПОНЕДІЛОК 14:00-17:00 (студенти 1-го курсу)
  • ВІВТОРОК 14:00-17:00 (студенти 2-го курсу)
  • СЕРЕДА 14:00-17:00 (студенти 3-го курсу)
  • ЧЕТВЕР 14:00-17:00 (методична робота та поповнення матеріалів кабінету)

Телефон: 067 936 31 85