Заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи

Кривоконь Олександр Степанович –
кандидат економічних наук, доцент

Народився 12 червня 1975 року у місті Вінниці.

У 1997 році із відзнакою закінчив економічний факультет Вінницького державного сільськогосподарського інституту та отримав кваліфікацію “економіст-бухгалтер”.

З 1997 по 1999 рр. працював провідним економістом валютного відділу в банківській установі, головним бухгалтером на приватному підприємстві.

З 1999 по 2003 рік працював на посадах спеціаліста відділу та консультанта Центру навчання та підтримки приватних сільськогосподарських товаровиробників Вінницького державного сільськогосподарського інституту. Одночасно на громадських засадах був головою правління кредитної спілки “Фермери Вінниччини”. За контрактом з 2002 по 2005 рік працював на посаді керівника тимчасового творчого колективу Міжнародного центру наукової культури “Всесвітня лабораторія” (м. Київ). За цей час суттєвим доробком Олександра Степановича було співавторство у створенні комп’ютерної програми “Бізнес-план фермерського господарства”, яка й понині не має аналогів в Україні.

У 2000 році розпочав науково-педагогічну діяльність, працюючи асистентом кафедри обліку і аудиту Вінницького державного аграрного університету. В подальшому працював старшим викладачем та доцентом цієї ж кафедри. В 2007 році обіймав посаду заступника директора інституту післядипломної освіти та дорадництва ВДАУ. До лютого 2013 року працював директором Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького національного аграрного університету.

З 13 травня 2013 року – заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи Вінницького соціально-економічного інституту Університету “Україна”.

За період своєї науково-методичної діяльності Кривоконь О.С. опублікував більше 50 наукових праць, серед яких 4 монографії, а також більше 40 методичних праць. Має три авторських права на твір (2004 р., 2005 р.).

У 2003 році проходив стажування по програмі банківської справи у штаті Айова (США).

З 2007 року Кривоконь О.С. – сертифікований сільськогосподарський експерт-дорадник по питаннях бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту. Він є заступником голови Вінницької обласної комісії по сільськогосподарському дорадництву.