Чергове засідання вченої ради у Вінницькому інституті Університету “Україна”

6 березня 2017 року у Вінницькому інституті Університету “Україна” відбулося чергове засідання вченої ради.

Сьогодні розпочалась весняна вступна кампанія, тому велику увагу було приділено стану виконання комплексної програми «Абітурієнт – 2017». Заступник директора Світлана Ілініч розповіла про особливості цьогорічної вступної кампанії.

Разом із тим особливо жваве обговорення викликало питання “Про заходи з підвищення рівня володіння іноземною мовою викладачами і студентами інституту”.

Нещодавно в інституті відбулась перевірка загального рівня володіння англійською мовою.

Завідувач кафедри соціальних технологій Наталія Костенко відмітила, що 80% усіх студентів інституту володіють англійською мовою на рівні В2, В1.

Начальник відділу міжнародної діяльності та науки Омельченко О.В. запропонувала конкретні заходи щодо ще більшого покращення мовної компетенції студентів. Пропозиції буди підтримані вченою радою одноголосно.