ФОРУМ ЖІНОК ВІННИЧЧИНИ «Роль жінки у побудові успішної країни»

Ключові теми і спікерки:

  • Жінка і політика: Альона Шкрум, народна депутатка України;
  • Жінка і піар: Аня Крисюк, засновниця журналу «БізнесWoman»;
  • Жінка і бізнес: Аліна Скомарохова, генеральний директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін Імпекс»;
  • Жінка і дипломатія: Вероніка Марчук, Президент «Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць» в Україні, член Регіональної палати юридичних радників у Варшаві, Амбасадорка Польської мережі Жінок-Підприємниць.

Форум – це відкритий захід і всі бажаючі можуть узяти участь: молодь, громадські активісти, депутати, представники влади, бізнесу, ЗМІ, освітяни.

Для того, щоб взяти участь у Форумі, достатньо заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe0hZrJz3FNTe7NEz…/viewform.

Поспішайте! Кількість місць обмежена.

До зустрічі!

Я переконана, що Форум буде цікавим.

І не лише завдяки цікавим ключовим спікеркам.

Передусім завдяки учасникам та учасницям.

Зараз все ще триває реєстрація: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe0hZrJz3FNTe7NEz…/viewform.

І я просто отримую величезне задоволення, коли читаю відповіді на запитання «Чому ви вирішили взяти участь у форумі?».

Це неймовірні люди – і чоловіки, і жінки. Люди, які не просто цікавляться тематикою Форуму, а мають бажання стати частиною команди змін. Які знають, вміють, можуть. Вже є успішними у своїх галузях. Професіонали своєї справи.

Уявіть собі, коли 250 таких людей зустрінуться в одному місці, познайомляться, обміняються контактами, знайдуть партнерів для реалізації своїх ідей та проектів. На будь-яких заходах такого плану найважливішим є процес налагодження зв`язків. Тому обов’язково буде можливість поспілкуватись між собою, виступити кожному, хто матиме таке бажання, представити себе та свою організацію.

Я впевнена, що все вийде.

Все буде Україна!

До зустрічі!

P.s. Фото було зроблено під час Форуму Business Woman 2017. Форум зібрав тоді близько 1000 жінок з усієї України. Захід організувала одна із ключових спікерок нашого Форуму Аня Крисюк.