У Могилів-Подільському монтажно-економічному коледжі

16 березня 2017 року викладачі Вінницького інституту Ваколюк С.М., Жукова О.А. та фахівець з інклюзивної освіти Кожухівська Г.Б. відвідали із запланованим візитом ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» у м. Могилів-Подільський. Було проведено інформаційно-пізнавальну лекцію на тему «Подбай про своє майбутнє разом із нами». Викладачі Вінницького інституту Університету «Україна» просто і практично розповіли про серйозність вибору майбутньої професії та про унікальність нашого навчального закладу в наданні освітніх послуг. Щиро сподіваємось, що випускники ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж використають надану їм інформацію і подбають про своє гарне майбутнє разом із нами.

Також була підписана двостороння угода про співпрацю та організацію взаємовідносин між Вінницьким соціально-економічним інститутом Відкритого міжнародного розвитку людини «Україна» та ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж».