У Вінниці відбудеться фестиваль талановитих людей із обмеженими можливостями

У неділю, 9 жовтня, у Вінниці відбудеться п’ятий ювілейний відкритий Всеукраїнський фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями «Багряна осінь на Поділлі – 2016».

На фестиваль приїде близько двадцяти учасників, які представлять номери у різних жанрах – танці, вокал, декламування віршів, авторські пісні. Так, готується до фестивалю переселенка з Донеччини, яка наразі живе в Одесі, Наталія Чехонацька. Вона – переможниця міжнародного танцювального турніру у Франкфурті та учасниця Чемпіонатів України зі спортивних танців на візках. Поет-композитор Олег Стаднік із Хмельницького представить авторську пісню «Багряна осінь». Співатиме на фестивалі багаторазова переможниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів Маріам Камара з Вінниці. Також у рамках фестивалю заплановано інтегрований показ колекції одягу від дизайнера Katrin Fox та інтегрований флешмоб «Життя – одне для всіх». Загалом на фестивалі виступатимуть учасники з п’яти областей України – Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Одеської та Донецької областей.

Захід розпочнеться о 14:00 у Вінницькому драмтеатрі. Вхід вільний. Нагадаємо, у суботу, 8 жовтня у спортклубі «Нокаут» відбудеться благодійний показ одягу вінницьких дизайнерів, під час якого збиратимуть кошти на лікування лейкозу у трирічної Анни Денисенко.

 

Тамара Тисячна

Фото: vn.20minut.ua

Джерело: vlasno.info