Участь у конференції «Нова реабілітаційна спеціальність «ерготерапія» – починаємо в Україні»

24 квітня завідувач кафедри реабілітаційних технологій Вінницького інституту Університету «Україна», доктор медичних наук Чаланова Раїса Іванівна взяла участь у конференції «Нова реабілітаційна спеціальність «Ерготерапія» – починаємо в Україні» у Львові в Українському католицькому університеті. Відповідно до Постанови КМУ від 1 лютого 2017 р. № 53 спеціальність 227 “Фізична реабілітація”, з якої інститут акредитований за бакалаврським та магістерським рівнями до 2026 р., отримала новий напрям розвитку і називатиметься “Фізична терапія, ерготерапія”. Наші кадри йдуть у ногу зі змінами, починаємо підготовку нових фахівців – ерготерапевтів.