Участь вінницьких студентів у XV Всеукраїнському фестивалі творчості студентів з інвалідністю “Сяйво надій”

1 грудня 2017 року, напередодні відзначення Дня осіб з інвалідністю, в Університеті “Україна” відбувся XV Всеукраїнський фестиваль творчості студентів з інвалідністю “Сяйво надій”. Це єдиний всеукраїнський фестиваль, що проводиться у Києві з метою соціальної адаптації та інтеграції у суспільство студентської молоді з інвалідністю, розкриття та розвитку її творчого потенціалу. Це свято талантів, наполегливості, краси та розуму людей з інвалідністю. Учасники фестивалю доводять свою здібність у творчих роботах, наукових або спортивних досягненнях. Вони демонструють реальні способи усунення обмежень, що існують у житті людей з інвалідністю. Цьогоріч у фестивалі взяли участь учасники з 15 міст України у 19 різних номінаціях. Студенти Вінницького інституту Університету “України” були представлені у багатьох номінаціях: Виконавче мистецтво (декларування віршів) – Карпенко Іван, Декоративно-прикладне мистецтво – Стретович Альона та Ткаченко Інна, Спортсмен року – Дащенко Сергій та Негар Тарас, Авторська пісня – Майстренко В’ячеслав, Науковець року – Шафар Віта. Усі учасники посіли високі місця!!! Вітаємо з перемогою у номінації «Авторська пісня» Майстренка В’ячеслава!!! Ви – молодці! Пишаємося Вами!