Українські паралімпійці стали першими на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

Національна паралімпійська збірна України з лижних перегонів та біатлону стала першою на змаганнях Кубку світу, що проходили в Японії з 18 до 22 березня.

Про це повідомляє Паралімпійський комітет України.

Загалом, українські паралімпійці здобули 33 нагороди, серед яких — 11 золотих, 9 срібних та 13 бронзових медалей.

У фінальний день змагань нагороди вибороли українки з порушеннями зору — Шишкова Оксана (гайд – Іванов Володимир) та Прилуцька Ольга, які отримали перше та третє місця відповідно.

У чоловіків у цій же категорії усі нагороди вибороли українці. Решетинський Ярослав із гайдом Гергартом Артуром здобули золоту нагороду, срібна медаль у Суярка Дмитра (гайд – Марчишак Іван), третє місце посів Казік Олександр (гайд – Кучерявий Сергій).

У жінок у категорії стоячи першою стала Кононова Олександра, показавши результат – 18:12.9 – це четверте золото спортсменки за чотири дні змагань. Батенкова-Бауман Юлія стала третьою у зазначеній категорії.

У чоловіків у категорії стоячи Рептюх Ігор виборов бронзову нагороду.

У кінці фінального дня змагань Яровий Максим у категорії чоловіки сидячи виборов золоту нагороду.

У команди Франції, яка стала другою на Кубку, – 4 золоті медалі, у третьої паралімпійської збірної команди – Німеччини – 3 золоті, 5 срібних та 7 бронзових нагород. Паралімпійці з США стали четвертими із 3 золотими та 3 бронзовими нагородами.

Нагадаємо, що в лютому українські паралімпійці здобули 8 медалей чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону.

 

2014.paralympic.org.ua