Українська жестова мова на Дні міста Вінниця

Чи знаєте ви, що таке українська жестова мова?.. Вивчаймо, додаваймо цей термін до свого словникового запасу і розвиваймо практичні навички володіння нею. Така культура є ознакою цивілізованої і толерантної людини. А ми всі прагнемо бути саме такими.

Я пишаюсь сьогоднішнім днем! Нарешті нам вдалося втілити в життя мою пропозицію щодо перекладу важливих для міста подій українською жестовою мовою.

Вперше під час офіційної церемонії відкриття Дня міста Вінниця здійснювався синхронний сурдопереклад!

Його забезпечували два перекладачі дактилологи, члени громадської організації “Соціальна перспектива”, працівниці Вінницького інституту Університету “Украіна” Наталія Ляшкова та Анна Кожуховськая. Дякую вам, мої дорогі. Знаю, як ви переживали)

Дякую Раїсі Панасюк та Максиму Филанчуку за підтримку! Робимо разом нашу рідну Вінницю кращою!

Ганна Давиденко