Традиційний щорічний тиждень права у Вінницькому інституті Університету “Україна”

Сильна та громада, яка озброєна знаннями і вміє контролювати своїх чиновників.

І якою б важкою зараз не здавалась ситуація в державі, у людей з’явилось значно більше можливостей контролювати владу. Просто часто громадяни не використовують свої права та можливості через відсутність знань, впевненості у своїх силах, зневіри, або просто тому, що вірять маніпуляціям влади. Ми зі свого боку робимо все можливе, щоб покращити ситуацію із просвітою. Зокрема, і в частині правової освіти громадян.

Так, із понеділка у Вінницькому інституті Університету “Україна” триває традиційний щорічний тиждень права.

Сьогодні відбувся круглий стіл “Децентралізація: проблеми і перспективи”.

На захід завітали депутат Вінницької обласної ради Олег Коров’ячук, фракція партії ВО «Батьківщина», та депутат Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ Роман Цьомик.

Викладачка Вінницького інституту Людмила Ваколюк представила досвід країн Вишеградської групи, звідки вона повернулась з відрядження декілька днів тому. Там Людмила Михайлівна якраз вивчала процеси децентралізації та реформування. А сьогодні поділилася отриманими знаннями з учасниками круглого столу.

Мене особисто такі заходи надихають. Бо я вірю в нашу молодь і знаю, що здобуті знання вони використають на благо України.

Ганна Давиденко