ТАК прозорому конкурсу. Корупцію геть!

29.04.2016. Справжня Страсна П’ятниця

Сьогодні пікетували спочатку управління спільної комунальної власності громад Вінницької області. Потім пішли до Вінницької обласної ради, щоб поспілкуватися з головою обласної ради Анатолієм Олійником.

Ця акція ініційована членами громадської організації «Соціальна перспектива». Саме вони – студенти з інвалідністю Університету «Україна», їхні батьки, члени інших громадських організацій Вінниччини прийшли нас підтримати за рівні права для інвалідів. Всього – близько 100 чоловік.

На відміну від Вінниці, в усіх регіонах України місцева влада підтримує Університет «Україна». Адже це унікальний виш, який надає можливість здобути вищу освіту для людей з інвалідністю. Для них – це не просто диплом. Це шанс у житті. Це для них Університет «Україна» виконує місію, на яку влада не здатна. Саме тому скрізь в обласних центрах виділяються приміщення комунальної власності, іноді навіть за 1 грн. на місяць.…. І лише у Вінниці, яку влада декларує комфортним містом, у студентів з інвалідністю забирають цей шанс.

Ми не просимо пільги. Не претендуємо отримати щось задарма. Ми готові сплачувати кошти в бюджет області чи міста. Ми запропонували програму по безкоштовному навчанню для АТОвців, воїнів, інвалідів цієї війни, дітей загиблих героїв… Для цього ми і просили провести конкурс. Але чомусь усе це вінницькій владі не потрібно.

Оці діти прекрасно розуміють, що в місті торгових центрів і базарів кожен квадратний метр площі комунального майна на контролі. І вже чекають чергової приватизації. Люди розуміють, що віднедавна інваліди, АТОвці, втім, як і пенсіонери чи інші малозахищені верстви населення, владі не цікаві. А в даній ситуації боротьба за прозорий конкурс може просто комусь завадити прихватизувати комунальне майно.

Цинізм цієї влади кричущий. Бо, поки ми намагаємося діяти правовими методами, влада своїми розпорядженнями вже передала останнє не прихвачене за її зізнанням приміщення комунальної власності на свій розсуд.

Саме тому сьогоднішньою акцією небайдужі привертають увагу до елементарних прав усіх людей. Розкривають істинне єство вінницької влади, її уявлення про європейські цінності.

Ми залишили голові обласної ради колективне звернення, а також записали відеозвернення до влади та депутатів обласної ради. Дякуємо vlasno.info за людяність та чуйність до чужих проблем!

Дякую усім, хто залишився небайдужим. Хто прийшов і не побоявся висловити свою позицію! Зрештою ми сподіваємось, що справедливість має настати. Правда за нами!

Ганна Давиденко