Семінар зі співпраці Українського товариства сліпих та Вінницького інституту Університету «Україна»

21 грудня 2017 року у спеціалізованій бібліотеці Вінницького підприємства УТОС відбувся ознайомчий семінар зі співпраці Українського товариства сліпих та Вінницького інституту Університету «Україна» у багатьох напрямках, зокрема:

– доступність вищої освіти для людей з інвалідністю по зору;

– працевлаштування людей з інвалідністю;

– підвищення в стінах Університету «Україна» освітнього рівня незрячої молоді, яка має вищу освіту;

– подальше залучення товариства незрячих до написання різнопланових грантів щодо покращення різногалузевих умов життя незрячих людей.

Ініціатором зустрічі виступили: з одного боку Вінницький інститут Університету «Україна» в особі директора, доктора педагогічних наук, депутата Вінницької міської ради Давиденко Ганни Віталіївни та заступника директора з науково-педагогічної роботи, кандидата філологічних наук вищезгаданого навчального закладу Ілініч Світлани Юріївни, з іншого – трудовий колектив Вінницького підприємства товариства незрячих в особі заступника директора із соціальних питань Ільніцького Костянтина Федоровича.

Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері. Під час відкритого діалогу сторони обмінялися механізмами співпраці у втіленні інтеграції інвалідів по зору у навчальне та наукове середовище суспільства. Працівники підприємства незрячих ставили Ганні Віталіївні питання щодо інклюзії незрячих у навколишнє середовище. Зі свого боку Ганна Віталіївна запевнила трудовий колектив УТОС у поглибленій спільній співпраці у різних освітніх напрямках щодо розвитку суспільного потенціалу людей з інвалідністю по зору.