Пільгове навчання для захисників України

Вінницький інститут Університету “Україна” надає суттєві пільги на навчання для студентів, що боронять Україну на сході.

У Вінницькому інституті Університету «Україна» сьогодні навчається близько 70 учасників бойових дій.

Майже всі вони не можуть скористатися обласною програмою компенсації грошей за навчання. Адже компенсовується лише навчання за денною формою навчання.

Чесно кажучи, не уявляю, як можна боронити наші кордони від ворога і навчатись на денній формі. Тому тут виникає дуже багато питань і проявляється вся суть бюрократичної системи «все не для людей». Коли чиновниками декларуються красиві речі, а по факту механізмів їхньої реалізації немає. І вся любов до народу залишається в деклараціях і на папері. На жаль, навіть тут, коли йдеться про малозахищені верстви населення або ж про учасників бойових дій….

Усвідомлюючи всю цю несправедливість, колектив Вінницького інституту Університету «Україна» проявив свою громадянську позицію і продовжує виконувати свою соціальну місію.

За рішенням Вченої ради інституту від самого початку бойових дій на Сході держави ми вчимо наших захисників із великими пільгами.

І, як би важко нам не було, ми будемо продовжувати робити це і надалі.

Тому особливо приємно, що наші «студенти-воїни» це розуміють і цінують.

Дякуємо вам!

І нехай Господь береже кожного з вас!