Підводимо підсумки акції “Подаруй солдату тепло свого серця”

Метою акції було підбадьорити воїнів, що знаходяться зараз на передовій, а також налагоджувати зв’язок поколінь, виховувати патріотизм в учнівської та студентської молоді.

До акції долучилися багато навчальних, виховних та реабілітаційних закладів Вінниці та Вінниччини: Вінницький інститут та коледж Університету «Україна», Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Донецький національний університет, Торгово-економічний коледж Київського національного торгово-економічного університету, Приватна гімназія «Дельфін», Вінницьке вище професійне училище сфери послуг, Козятинські загальноосвітні школи №3 і №5, Вінницький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь», Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля», громадська організація «Паросток», Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними порушеннями «Обрій» і Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця», Дошкільний навчальний заклад «Теремок» (м. Козятин) та ін.

Дякуємо усім, хто не пошкодував поділитися теплом свого серця.