Профорієнтаційна робота серед учнів 9 і 10 класів ЗОШ № 14 м. Вінниця

4 жовтня 2016 року Вінницьким інститутом Університету «Україна» було проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 9 і 10 класів ЗОШ № 14 м. Вінниця. Учнівську молодь було поінформовано з напрямків підготовки «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Соціальна робота», «Охорона здоров’я», «Фізична реабілітація», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», а також про особливості вступу та переваги у навчанні в нашому закладі. А саме:

– військову підготовку на добровільних засадах, котру проходять студенти Вінницького інституту Університету «Україна» денної форми навчання, які на початок занять з військової підготовки навчаються на 2-му, 3-му курсі;

– курси іноземних мов, специфікою яких є професійна мовна підготовка для вступу у вищі навчальні заклади Європейського Союзу (університети-партнери) та України;

– Вінницький молодіжний ресурсний центр, де студент отримує безліч можливостей для розвитку своєї активної громадської позиції та бере участь у розбудові місцевої громади.