Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників»

22 листопада 2018 року Вінницький інститут Університету «Україна» брав участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Вища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників», який проходив у Могилів-Подільському монтажно-економічному коледжі за ініціативи директора ДВНЗ Заячковського Володимира Михайловича. Його учасниками стали вітчизняні та закордонні науковці, представники відділів профорієнтаційної роботи освітніх закладів, студенти випускних груп коледжу. Всі учасники отримали цікаву та корисну інформацію з питань продовження навчання. Наш інститут презентував свою діяльність щодо особливостей інклюзивної освіти. Родзинкою заходу стали майстер-класи за професіями. Представники відділу профорієнтаційної роботи Вінницького інституту Університету «Україна» надали консультації щодо переваг та перспектив в отриманні освіти саме в нашому навчальному закладі, пояснили умови продовження навчання на засадах ступеневої освіти після закінчення коледжу, а також надали інформацію про переваги працевлаштування дипломованих спеціалістів.

 

У цей же день представниками відділу профорієнтаційної роботи Вінницького інституту Університету «Україна» була проведена зустріч зі студентами випускних груп Могилів-Подільського медичного коледжу. Щорічно викладачі нашого інституту відвідують цей навчальний заклад, обговорюють заходи щодо подальшої співпраці, пропонують освітні послуги Могилів-Подільському медичному коледжу: проведення лекцій за спеціальними предметами, запрошують студентів на екскурсії, що проводяться навчальним корпусом Вінницького інституту Університету «Україна». Під час зустрічей із майбутніми абітурієнтами проводяться тематичні бесіди щодо умов вступу з демонстрацією мультимедійної презентації та відеороликів, розповсюджуються буклети та листівки, учнів запрошують на Дні відкритих дверей та Ярмарок вакансій.