Молодь повинна мати гідні умови для зростання

Вітання з Днем молоді у наш час виглядає символічно, адже саме руками молоді у країні робляться зміни.

Спочатку — Революція Гідності, потім наймолодші та найзавзятіші разом із дорослими побратимами шикувалися в чергу до воєнкоматів, аби боронити Україну на Сході.

Зараз молоді та амбітні, освічені люди впроваджують інноваційні проекти, розробляють реформи та шукають шляхи виходу України із кризи.

У будь-який час рушієм молодіжної сили були студенти. Це – найактивніше молодіжне крило, яке завжди на вершині змін.

Університет “Україна” – теж молодий. І я, ставши свого часу наймолодшою ректоркою вишу, знаю, що студенти і випускники насамперед потребують, щоб їх цінували.

Потребують, щоб держава забезпечувала тих, хто вклав власний час та зусилля, а часто — й немалі гроші в освіту, гідною роботою та можливостями для розвитку.

Наша молодь не повинна залишати країну, а завдання держави — створити всі умови, аби прогресивні та освічені випускники вишів мали можливість принести користь цій державі, не жертвуючи при цьому своїм благополуччям.

Серед випускників Університету “Україна” відсоток працевлаштування дуже високий, тому що в нас дають якісну освіту європейського зразка, і саме для того, аби ви застосовували набуті знання та досвід іноземних країн тут, у себе на Батьківщині.

Я бажаю вам, щоб кожен із вас знайшов своє місце в житті та приносив користь нашій рідній Україні.

А тих, хто лише обирає свій шлях, запрошую до нашої маленької “України” – університету, який відкриває горизонти.

З повагою,

директор Вінницького інституту