Молодь – майбутнє України!

Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, проводить у Вінниці Молодіжний євроатлантичний безпековий форум.

Упродовж 2-4 листопада 2016 року у Форумі візьмуть участь студенти вищих навчальних закладів Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей.

Форум буде присвячений питанням євроатлантичної безпеки і включатиме багато заходів.

Сьогодні мала змогу привітати шановних гостей нашого міста.

Декілька тез із мого сьогоднішнього виступу.

“На мою думку це – сучасний захід, який сприятиме підвищенню якісної фахової підготовки та підвищенню громадської активності студентів.

Вінницький інститут Університету «Україна» з радістю і вдячністю долучив своїх студентів до участі. У Форумі беруть участь також і наші студенти-правознавці. Переконана, що вони отримають чимало практичної інформації, а також зможуть активно долучитися до роботи.

Нам дуже імпонує, що організаторами цього проекту виступило Посольство Литовської Республіки в Україні разом із Донецьким національним університетом імені Василя Стуса, тому що Університет «Україна» активно співпрацює з литовськими вищими навчальними закладами.

Зокрема, ми маємо унікальну програму подвійного диплому з соціальної роботи, офіційно затверджену на рівні двох міністерств, з Шяуляйським університетом і ось уже кілька років поспіль наші студенти їдуть навчатися у магістратурі до Шяуляю, а литовські студенти активно вивчають Україну через наш університет.

Не меншою мірою нам імпонує співпраця з Донецьким національним університетом, адже це – сучасний вищий навчальний заклад, що представляє соціально незахищені категорії населення – переселенців із зони АТО та їхні сім’ї, а наш інститут ось уже 18 років готує фахівців соціальної сфери і опікується проблемами всіх соціально незахищених верств.

Наш інститут постійно опікується проблемами безпеки як в Україні, так і в євроатлантичному вимірі загалом.

Сьогодні ми формуємо нову генерацію українців, які пишаються своєю історією та культурою і готові захищати свою землю від ворога так само активно, як і співпрацювати та налагоджувати культурні й економічні зв’язки зі своїми ближніми та далекими колегами, що поважають наше право на суверенітет та самобутність”.

 

Ганна Давиденко,

директор Вінницького інституту Університету «Україна»