Круглий стіл на тему “Життя без насилля”

24 листопада 2016 року у Вінницькому інституті Університету “Україна” відбувся круглий стіл на тему “Життя без насилля”.

Саме на таку тему у Вінницькому інституті Університету “Україна” відбувся круглий стіл із залученням широкого кола фахівців: психологів, національної поліції, працівників соціальних служб, чиновників профільних департаментів Вінницької міської ради, громадських активістів, АТОвців.

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”.

Дати акції символічно наголошують на зв’язку між насильством стосовно жінок та правами людей:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з гендерним насильством;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Протидія насильству, попередження агресивної поведінки – це питання, яке розв’язується тільки за умови налагодження повного суспільного консенсусу, узгодження дій усіх учасників соціальних процесів, тільки тоді гармонія у суспільстві загалом буде повною мірою перенесена всередину сім’ї.

В результаті роботи круглого столу створено робочу групу із доопрацювання покрокового алгоритму звернення за допомогою у випадках насильства в сім’ї.