Круглий стіл на тему “Доступність та універсальний дизайн”

28 листопада студенти Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» взяли участь у Круглому столі на тему “Доступність та універсальний дизайн”, що був організований Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України у рамках проекту “РівноДоступність. Жити гідно всупереч долі”. Найбільшу зацікавленість викликав майстер-клас із жестової мови, проведений Ігором Бондаренко – перекладачем жестової мови вищої категорії, офіційним представником Всесвітньої асоціації перекладачів жестової мови у країнах Східної Європи та Середньої Азії. У майстер-класі взяли участь нечуючі студенти та студенти І курсу, які тільки почали вивчати жестову українську мову. Руйнуємо бар’єри разом!!!