Зустріч із Іриною Костянтинівною Верігіною

12 квітня 2016 року у Вінницькому інституті Університету “Украіна” студенти та викладачі мали можливість поспілкуватись із Іриною Костянтинівною Верігіною – українською громадською і державною діячкою, політиком. І. Верігіна у непростому 2014 році виконувала обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації. Тому зі свого досвіду розповіла про всі реалії війни у Луганську та Донецьку. Ірина Костянтинівна відкрито засуджує військову агресію Російської Федерації на території Луганської та Донецької областей, спрямовану проти України.

Як Член координаційної ради громадської правозахисної організації Всеукраїнський рух “Сила права” допомагає переселенцями та воїнам АТО боротися за свої права та отримувати через суд статус “постраждалого унаслідок російської агресії та військових дій”.