Зустріч із колективом підприємства об’єднання громадян “Вінницьке навчально-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)”

21 грудня 2017 року відбулася зустріч директора Вінницького інституту Університету “Україна” професора Ганни Давиденко та заступника директора, доцента Світлани Ілініч із колективом підприємства об’єднання громадян “Вінницьке навчально-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)”.

***

Трохи про саме підприємство:

Це колективне підприємство було створено у 1933 році. Основною метою діяльності є раціональне та якісне працевлаштування інвалідів I та II груп по зору.

Основна спеціалізація підприємства – товари народного споживання.

За минулі роки кількість працюючих на підприємстві зросла з 6 до 453 осіб, із яких 248 осіб – інваліди по зору.

Істотно змінилася і номенклатура продукції, що випускається: від сільськогосподарського інвентарю (постромки, мотузки) до виробництва високопродуктивних електронасосів, побутових кип’ятильників і водопровідних реле тиску, з використанням найсучасніших технологій проектування та виготовлення виробів.

Сьогодні підприємство сплачує близько 2,5 мільйонів грн. податків у бюджет.

***

Говорили про навчання та працевлаштування, про шляхи можливого покращення якості життя осіб з інвалідністю по зору у місті Вінниця, про можливості для осіб з інвалідністю реалізувати себе у спорті та науці.

Домовилися про співпрацю у напрямку впровадження курсів по вивченню рельєфно-крапкового шрифту за системою Брайля. Реалізуємо цей проект у нашому інституті, і спробуємо реалізувати для працівників прозорих офісів міськради.