Зустріч студентів-правознавців із фахівцями-практиками у рамках тижня права у Вінницькому інституті Університету “Україна”

5 жовтня 2016 року Вінницький інститут Університету “Україна”. Ніхто не буде заперечувати, що досвід – це велика сила! А коли своїм професійним та життєвим досвідом діляться справжні професіонали, а тим паче з молоддю, яка лише стала на свою самостійну життєву стезю, – це чудово!

Зустріч студентської молоді з фахівцями-практиками, що працюють в органах державної влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях, на тему: «Без глибоких академічних знань не може бути справжніх фахівців-юристів» принесла масу задоволення та безліч корисних порад. У зустрічі брали участь:

– випускник Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна», суддя Вінницького окружного апеляційного суду Свентух Віталій Михайлович;

– прокурор міської прокуратури Козир Сергій Володимирович;

– начальник відділу комунікацій Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Олійник Ганна Андріївна;

– приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу Майструк Валентина Іванівна;

– приватний адвокат Вдовиченко Марія Іванівна;

– приватний адвокат Власюк Анатолій Володимирович;

– судовий експерт Вінницького наукового дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Палянига Микола Михайлович.