Зустріч студентів Вінницького інституту Університету «Україна» з бійцями АТО

12 жовтня в актовій залі Вінницького інституту Університету «Україна» відбулася зустріч із бійцями АТО.

У своєму вітальному слові директор інституту Ганна Давиденко зазначила:

“Я пишаюся з того, що сьогодні на нашому заході присутні наші студенти АТОвці – наші захисники, які пройшли і проходять крізь жерла війни. Вони не з телевізорів знають, як там. Вони все пройшли самі.

Тому так важливо, що ми з вами сьогодні почуємо від них правду, якою б гіркою вона не була. Ви почуєте від них пісні, які їх надихали і рятували у хвилину відчаю.

Я закликаю усіх вас вдуматися у кожне їхнє слово і запам’ятати назавжди. Бо я переконана, що колись ви будете розповідати про цю війну своїм дітям і онукам. І дай Боже, щоб тоді вона вже була дуже далеко в часі.

Я не хочу, щоб ми з вами сумували. Я не хочу, щоб цей захід був сумним. Адже ворог цього саме і добивається, щоб дух українців занепав. Не дочекається!

Саме тому ми стали ініціаторами акції «Подаруй солдату тепло свого серця», яка буде тривати до 13 жовтня.

Я бажаю усім нам не скупитися на тепло своїх сердець, особливо стосовно хлопців.

Бажаю бути гідними їхнього подвигу, бо піти на війну – це вже подвиг. А повернутися звідти живим – подвійний. Я бажаю, щоб ваш подвиг цінували люди, бо тільки тоді почне цінувати держава! Але я знаю, що цей час настане, бо по-іншому бути не може”.

Студенти АТОвці Вінницького інституту Університету «Україна» розказали усім присутнім про патріотизм, про воєнні будні, про майбутнє України, яким його бачать солдати.

Лунали фронтові пісні у виконанні студента-магістра Вінницького інституту Університету «Україна», солдата АТО Андрія Маначинського.