Захист дипломних робіт магістрів-психологів Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна»

17 та 18 лютого відбувся захист дипломних робіт магістрів-психологів Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна». Різноманітність тем, беззаперечна актуальність викликала незабутні враження не тільки у колег-одногрупників, але й у членів екзаменаційної комісії. Явище волонтерства, проблеми інклюзії, феномен довіри, недовіри, щастя, афекту, дослідження особистості дітей, студентів, військових, поліції, підприємців – кожне дослідження було виконано на високому науковому рівні. Ми пишаємося нашими магістрами і зичимо їм успішної професійної та особистісної реалізації.