Вінницький інститут Університету “Україна” долучається до проведення фестивалю

Залишилося зовсім трішки до початку грандіозної події: 24 червня у м. Хмільник Вінницької області вже вдев’яте видобуватимуть животворну іскру Живого вогню!

Цього разу в центральному парку Хмільника на вас чекатимуть неймовірні купальські обряди: пускання вінків, обливання водою, спалювання Марени, та видобування іскри. Усе це – під музичний супровід етногуртів “Мокоша” та “Гуляйгород”. І найцікавіше, що участь у цих дійствах зможуть узяти всі бажаючі: жінки поворожать на віночках, козаки позмагаються у звитягах, поборються «Лава на лаву», запалять ватру.

Також неймовірні емоції глядачам подарує рок-концерт. На вечірній сцені виступатимуть: гурти Remix, “Чумацький шлях”, “GG Гуляйгород”, лідер гурту “Широкий лан” Святослав Бойко, та хедлайнер свята – запальна і драйвова Кira Mazur. Концерт триватиме до півночі, і повірте – ви дочекаєтесь завершення фестивалю та яскравого вогняно-піротехнічного шоу “Полум’я віків”, тим більше, що фест у нас традиційно безалкогольний, тож ніхто дочасно не згасне.

Весь день перед концертом для вас також виступатимуть народні колективи зі всієї області, у парку триватимуть численні майстер-класи з народних ремесел, спортивних єдиноборств, козацьких бойових мистецтв. На заході працюватиме близько двадцяти тематичних галявин та численні фотозони.

Новинки цьогорічного фестивалю: виставка “скарбів” – неймовірні старовинні речі, яких позбулися їхні господарі, отримають друге життя в експозиції, а також Повстанська галявина “Криївка” – затишний таємний куточок, де ви дізнаєтесь чимало історичних фактів, побачите секретні документи та пройдете ряд випробувань. Буде на нашому фестивалі і кухня, і сувеніри, і традиційні розваги для дітей.

Отож, цю подію ви запам’ятаєте надовго. А якщо заселитеся в наметове містечко ще з п’ятниці, то на вас чекає сюрприз, адже у переддень фестивалю приїздять лише ті, хто готовий на пригоди. Ви – готові?