Вінницький обласний форум працівників освіти та науки

Успішне реформування системи освіти в Україні неможливе без діалогу між державними органами влади та громадським сектором. Досвід успішних країн свідчить: позитивні зміни можливі тільки за тісної співпраці та порозуміння влади з науковцями й освітянами.

З метою налагодження ефективної співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану й перспектив розвитку науки та освіти (зокрема й позашкільної, неформальної, освіти для дорослих, професійно-технічної і вищої) громадська організація «Соціальна перспектива» за участі народних депутатів України, депутатів місцевих рад усіх рівнів, а також Федерації профспілок Вінницької області скликає Вінницький обласний форум працівників освіти та науки.

Запрошуємо до участі у Форумі освітян і науковців, представників навчальних закладів усіх форм власності та рівнів освіти, профспілки освітян та науковців, громадські організації, позашкільні та неформальні освітні й розвивальні заклади, а також усіх небайдужих громадян до обговорення нагальних проблем освітянської та наукової галузей України.

Мета Форуму – активізувати громадськість для пошуку оптимальних шляхів вирішення проблем і подальшого розвитку навчальних закладів та наукових установ України.

Під час роботи Форуму будуть обговорені такі проблеми:

  • сучасна професійно-технічна освіта як фактор відродження виробничої сфери України;
  • залучення додаткових коштів для збільшення фінансування освіти та науки на рівні кожного навчального закладу;
  • ефективна робота навчальних закладів різної форми власності: проблеми та перспективи;
  • розвиток грантової діяльності вітчизняної освіти та науки: де знайти спонсора і як залучити додаткові інвестиції;
  • вища освіта в умовах реформування: як обрати правильний вектор розвитку;
  • навчання за кордоном: переваги та недоліки для української освітньої галузі;
  • українська позашкільна й неформальна освіта: завдання, проблеми, перспективи;
  • студентське самоврядування та його роль у забезпеченні основних прав студентів: від стипендії до працевлаштування;
  • фінансово-господарські питання функціонування освітніх та наукових закладів.

13 жовтня у рамках Форуму з 10:00 до 13:00 планується благодійна виставка-ярмарок закладів сучасної традиційної та альтернативної освіти (для учасників виставки обов’язкова попередня реєстрація).

На завершення роботи Форуму буде підведено підсумок благодійної акції до Дня захисника України «Подаруй солдату тепло свого серця».

Саме в цей день ми об’єднаємо символічні серця, зроблені в усіх навчальних закладах Вінниччини, аби передати їх нашим Захисникам.