Всеукраїнська конференція з міжнародною участю “Фінансові та економічні аспекти підприємництва”

У Вінницькому інституті Університету “Україна” сьогодні відбулась Всеукраїнська конференція з міжнародною участю “Фінансові та економічні аспекти підприємництва”. Цьогоріч учасниками конференції стали 104 учасники з України, Білорусі та Литви. Співорганізаторами конференції виступили: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Навчально-науковий інститут економіки, оподаткування та митної справи університету державної фіскальної служби України, Білоруський державний економічний університет.

Пленарне засідання пройшло у теплій, дружній, родинній обстановці, як і завжди у нашому інституті! Під час засідання учасники конференції отримали величезне задоволення від виступу доктора економічних наук, професора Хмельницького національного університету Ткаченка Івана Семеновича, який поділився не тільки величезним багажем знань, а й власним досвідом довжиною у майже пів сторіччя!

Дуже актуальною була доповідь кандидата економічних наук, доцента Вінницького торговельно-економічного інституту КНЕУ Крупельницької Ірини Геннадіївни, яка змогла у цікавій формі донести важливе питання щодо адміністрування та оподаткування фінансових результатів. Наші викладачі також сьогодні були креативними, наприклад, кандидат економічних наук, професор кафедри економіки та менеджменту Швед Вадим Валерійович ознайомив присутніх із перспективами шерінгової економіки в Україні.

Як то кажуть, наука – дуже заразна хвороба, якою хворіють всі хто почав нею займатись))) І ніяк не могла ця хвороба обійти наших студентів, якщо їх наставниками є такі талановиті науковці! Сьогодні пройшли апробацію дві магістерські роботи, виступи магістрантів спеціальності “Менеджмент” Баглая Романа та Гелети Ірини були на висоті!!!

Окремо дякуємо завідувачу кафедри правознавства Ваколюку Сергію Миколайовичу за цікавий виступ із юридичною складовою!!!

Не менш насиченими були виступи і на секційних засіданнях, всі матеріали читайте у черговому, четвертому випуску науково-практичного журналу “Подільський науковий вісник”, в який увійшло більше 50 наукових статей.

І як завжди найприємніше – підведення підсумків та отримання сертифікатів!!! Дякуємо всім учасникам та співорганізаторам!!!