Вручення дипломів. Випуск літа 2018

Сьогодні на випуску наші студенти могли сказати нам все, що про нас думають.

Така вже у нас традиція.

Найбільше мене взяли за душу слова нашого випускника, вже бакалавра права – Станіслава.

Він – переселенець з Донбасу.

З початком війни одразу приїхав до Вінниці. Для нього – чуже місто, де він нічого і нікого не знав.

Мав вступати в університет, побував у всіх вінницьких вишах – і обрав «Україну». А сьогодні він розказав чому.

Він сказав, що тоді подумав, що університет, який носить назву нашої Батьківщини, не може бути поганим. І він щиро радий, що не помилився із вибором. Бо завдяки нам він знайшов родинне тепло далеко від дому. Не кажучи вже про педагогів, які вклали всю душу, щоб підготувати гарних фахівців-патріотів.

А ще він сказав, що життя в нашому інституті дуже активне, бо ми беремо участь у всіх можливих заходах.

Ну, що є – то є.

Я пишаюся нашими випускниками і педагогічними колективами нашого інституту та коледжу!

Ви – молодці, бо вчите, перш за все, бути Людьми!

Вітаємо кожного нашого випускника! І бажаємо подальших звершень!

Ганна Давиденко,

директор Вінницького інституту Університету «Україна»