Виші та коледжі Вінниччини планують утворити консорціум

Об’єднавшись, навчальні заклади підготують план розвитку освітньої галузі на найближчі три роки.

Я вважаю, що у сучасному світі між навчальними закладами не може бути конкуренції. А тільки співпраця і синергія.

Так, ми усі різні. У кожного закладу є своя специфіка. Але ми всі робимо одну спільну справу – виховуємо, навчаємо та формуємо майбутні покоління українців. А тому мусимо об’єднувати зусилля, допомагати один одному і працювати на благо міста, області та України.

Нещодавно відбувся круглий стіл керівників ВНЗ Вінницької області.

Фактичним ініціатором проведення заходу став директор департаменту міжнародної співпраці Фолькуніверситету Алі Рашиді та Sergii Tatusiak.

Освітянин із Швеції приїхав з метою поділитися досвідом об’єднання навчальних закладів і підштовхнути виші та коледжі Вінниччини утворити Консорціум.

Це те, що я бачила у Швеції. Це те, що працює. Бо сила – в єдності. А тому я розповіла про те, що можемо запропонувати ми; про основні за останній час здобутки Університету «Україна» у галузі міжнародної співпраці та грантової діяльності.

Ми готові ділитися досвідом із нашими колегами і допомагати іншим.

Зокрема, до прикладу, вже 5-й рік поспіль на волонтерських засадах ми проводимо семінари та тренінги для вчителів шкіл та ПТНЗ міста Вінниці та Вінницькоі області з інклюзивного навчання.