Весняний випуск у Вінницькому інституті Університету «Україна»

Рівно 200 магістрів, бакалаврів та молодших спеціалістів сьогодні отримали дипломи про вищу освіту.

Як на мене – було дуже душевно.

До сліз приємно було чути слова подяки від імені батьків наших студентів, які пролунали від Марини Ревенко.

Виступ нашої випускниці-магістрантки Бузулукської Валентини Вікторівни зачепив за живе. Вона щиро розповіла, що це її 3-тя вища освіта, яку вона вирішила здобути у 56 років. «І Вінницький інститут Університету «Україна» є найкращим. Бо тут панує атмосфера професіоналізму, поваги, духовності, дружелюбності, толерантності та довіри».

Ці виступи є на нашій сторінці інституту у Фейсбуці і ви можете їх переглянути.

У свою чергу я пам’ятаю успіхи кожного нашого студента.

Пам’ятаю, якими вони були при вступі, коли були абітурієнтами.

Пам’ятаю студентами. Надзвичайно приємно спостерігати за тим прогресом, успіхами і всіма тими приємними метаморфозами, які відбуваються з нашими студентами упродовж навчання.

І надзвичайно приємно бачити, якими вони стають вже на момент випуску – впевненими, сильними, озброєними знаннями, вміннями та навичками!

Переконана, що кожного нашого випускника чекає успіх!

Вітаємо наших випускників і бажаємо всіляких гараздів у праці на благо нашої рідної держави Україна