Безоплатна правова допомога від студентів Університету “Україна”

Розвиток правової держави залежить зокрема від активних професійних юридичних кадрів, адже від них залежить ефективне втілення правових норм та створення демократичних правовідносин у суспільстві. Студенти кафедри правознавства Вінницького інституту Університету «Україна», спілкуючись із відвідувачами юридичної клініки, відпрацьовують практичну сторону діяльності правника, оскільки лише теоретичних знань, без навичок, випускнику-правознавцю недостатньо для подальшої професійної діяльності.

Черговий прийом громадян із наданням безоплатної правової допомоги проводять студенти-консультанти СННВП «Юридична клініка» Рудик Олександр та Ткачук Іван, і вирішувати сьогодні їм доведеться питання невиплати заробітної плати.